Informácie pre darcov

 

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť niektorú z viac ako 100 neziskových mimovládnych organizácií používajúcich systém DARUJME. Váš príspevok pomôže zlepšovať prostredie, v ktorom žijeme, či pomáhať ľuďom v núdzi.  

DARUJME je nekomerčná platobná služba určená výhradne pre mimovládne neziskové organizácie. Vďaka nej môžu darcovia podporovať vybrané neziskové aktivity ľahko, rýchlo a hlavne bezpečne. Umožňuje platbu kartou, platobným tlačidlom väčšiny bánk, ako aj bankovým prevodom.

Mimovládne neziskové organizácie, ktoré DARUJME používajú, sa voči svojim darcom zaväzujú konať transparente a poctivo ich informovať o využití darov. Pre viac informácií si prečítajte Kódex používateľa systému DARUJME.

Váš dar bude na Vašom výpise z účtu označený ako platba cez "www.ludialudom.sk", pod ktorý systém DARUJME patrí.

Zrušenie či zmena pravidelného daru

V prípade že podporujete niektorú organizáciu pravidelným darom kartou (kreditná alebo platobná karta) a chcete túto podporu prerušiť, zrušiť či zmeniť jej výšku, odporúčame Vám sa v prvom rade obrátiť sa priamo na vami podporenú organizáciu, ktorá vám určite vyhovie. 

Pravidelný dar môžeme, ako prevádzkovateľ systému, zrušiť aj my, no sme oveľa radšej, ak komunikácia prebieha priamo medzi darcom a obdarovanou organizáciou. V prípade otázok či podnetov nám neváhajte napísať.

Podporované platobné metódy:

  
  
  
  
  
  
  
  
  

Projekt podporujú

Nadácia otvorenej sposločnosti - Open society foundation Ľudia ľudom sk

  S láskou zo Slovenska — CPF + BACKBONE, powered by ĽudiaĽuďom.sk