VSTÚPTE DO SVETA ONLINE FUNDRAISINGU

Darujme.sk umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Ponúka online databázu aj komunikačný nástroj na budovanie vzťahov s darcami. Darujme je brána do sveta online fundraisingu. Stačí vstúpiť...

Prijímajte jednorazové aj pravidelné dary…

S nami môžu vaši darcovia využiť internetbanking ôsmich slovenských bánk, platbu kartou od VISA a MasterCard, vykonať samostatný prevod z účtu, zadať trvalý príkaz alebo zaplatiť poštovou poukážkou…

Bezpečná databáza a prehľadné štatistiky…

Prepojenie na najlepší newsletterový systém na svete — Mailchimp…

Dokonalé prispôsobenie darcovskej stránky vášmu dizajnu…

Online fundraising

...zažíva vo svete nevídaný rozmach. Suma darov, ktorú ľudia venujú neziskovým organizáciám, sa každoročne zvyšuje o viac ako tretinu. Ak chcete naskočiť na tento vlak, prvým krokom je umožniť vašim darcom darovať okamžite, priamo z vašej webstránky alebo newslettera. Musíte im vedieť ponúknuť možnosť darovať nielen jednorazovo, ale aj pravidelne. A Darujme vám s tým pomôže.

Chceme prijímať dary!

1. Prečo Darujme.sk?

Dosť bolo frustrácie! Implementácia a prevádzka platobných systémov na weboch neziskoviek bola drahá a technicky náročná. Naviac pre komplexné riešenie prijímania online darov je potrebná databáza a šikovný newsletterový systém. To všetko teraz ponúka Darujme.

2. Ako to funguje?

S Darujme nezískate iba dar, ale aj svojho darcu. Vďaka vašej vlastnej darcovskej stránke a platobnej bráne sa darca od začiatku do konca pohybuje vo vašom prostredí. Už žiadne odbiehanie na darcovské portály! Darca od vás automaticky obdrží potvrdzujúci email a jeho údaje sa zaradia do vašej vlastnej databázy darcov. Takto s ním môžete udržiavať kontakt, budovať vzťah a informovať ho o vašej práci a využití jeho daru.

3. Registrácia

Tento systém si zakladá na bezpečnosti a transparentnosti a tak je určený výhradne neziskovým organizáciám, ktoré chcú naplno využívať potenciál online fundraisingu, uvedomujú si dôležitosť profesionálnej komunikácie s darcami a transparentne narábajú s financiami. Ak ste sa v predchádzajúcej vete našli, vyplňte jednoduchý registračný formulár.

Projekt podporujú

Nadácia otvorenej sposločnosti - Open society foundation Ľudia ľudom sk

  S láskou zo Slovenska — CPF + BACKBONE, powered by ĽudiaĽuďom.sk